АКТУАЛЬНО

[5]

Кримчан хочуть переселити в Сибір


Російська влада переселить мешканців окупованого Криму до знелюднених російських регіонів, розповідає" Бджола"
Комісія з міграції Ради з питань міжнаціональних відносин при президенті РФ підготувала пропозиції по переселенню в малонаселені райони Далекого Сходу і Сибіру жителів південних регіонів, зокрема - окупованих Росією Криму та Севастополя. Про це пише видання «Известия».
У комісії необхідність впровадження програми пов'язують з браком працездатного населення в низці російських регіонів, заповнити яку планується за рахунок масового переселення жителів з областей, в яких спостерігається надлишок трудових ресурсів.
Нам же потрібно обробляти свої території, потрібно заселяти знелюднені регіони своїми ж громадянами», - прокоментував ініціативу комісії її голова Асламбек Паскачев.
Очікується, що освоювати малозаселені регіони РФ будуть жителі Центральної Росії, Північного Кавказу і Південного федерального округу, зокрема - населення окупованих Росією Криму та Севастополя.

Стимулювати переселення пропонується за рахунок надання пільгових позик на придбання житла, підвищення зарплати, а також навчання населення затребуваним спеціальностями і розвитком інфраструктури регіону.
Загрузка...
Кримчан хочуть переселити в Сибір Кримчан хочуть переселити в Сибір Reviewed by Mapiя Іваночко on 21:22 Rating: 5