АКТУАЛЬНО

[5]

Дві постаті, дві долі, дві протилежності: "На совісті Віктора Медведчука. 31 рік тому в радянському таборі загинув Василь Стус", - журналіст

Медведчук був адвокатом українського поета, який загинув у російському таборі в Пермському краї, а тепер Медведчук - адвокат України у перемовинах із терористами Л/ДНР.
Віктор Медведчук. Фото:facebook
"31 рік тому в радянському таборі загинув Василь Стус. Його адвокатом у суді був Віктор Медведчук. Тепер Медведчук - адвокат України у перемовинах із терористами ДНР-ЛНР." Про це пише у своєму Facebook журналіст Сергій Руденко, зазначають Патріоти України, продовжуючи:
Я пам'ятаю, як 19 листопада 1989 року у Києві перепоховували на Байковому кладовищі Василя Стуса, Юрія Литвина і Олексу Тихого. Було дуже холодно.
Ми йшли процесією по Володимирській, повз червоний корпус університету, а навколо нас просто кишіли люди у чорному. Вони їх боялися навіть мертвими. Вони їх бояться і тепер.
Вічна пам'ять Стусу! Ганьба Медведчуку!
Дві постаті, дві долі, дві протилежності: "На совісті Віктора Медведчука. 31 рік тому в радянському таборі загинув Василь Стус", - журналіст Дві постаті, дві долі, дві протилежності: "На совісті Віктора Медведчука. 31 рік тому в радянському таборі загинув Василь Стус", - журналіст Reviewed by Mapiя Іваночко on 14:25 Rating: 5