АКТУАЛЬНО

[5]

Переможниця “Міс Україна 2016” не змогла назвати ім’я прем’єр-міністра країни (фото)


У Києві на сцені МЦКіІ в Жовтневому палаці відбувся фінал Національного конкурсу краси “Міс Україна-2016”. Головною красунею України стала 18-річна Олександра Кучеренко з Дніпра.
Дівчина в 2015 р. закінчила середню школу з золотою медаллю. А зараз здобуває вищу освіту у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка за спеціальністю “Диктор та ведучий телепрограм”.
Під час конкурсних питань український модельєр Андре Тан попросив Олександру назвати ім’я прем’єр-міністра України. Але дівчина не змогла відповісти. Своє мовчання вона пояснила тим, що сильно розхвилювалася.
Першою Віце-міс стала Дарина Буянова (Київ), другою Віце-міс обрали Валерію Шацьку (Донецьк). Титул “Міс Земля Україна” і приз у 150 тисяч грн завоювала Олена Бедра. Титул “Miss Ukraine international” дістався Вікторії Кіосе.
За корону королеви в цьому році боролися 25 найкрасивіших українок віком від 17 до 24 років, відібраних з більш ніж 15 000 претенденток, які пройшли багатоетапний національний кастинг і представляють різні регіони України.Стрункі красуні дефілювали у вечірніх сукнях і купальниках.
До складу журі входили екс-модель Влада Литовченко, український модельєр Андре Тан, провідний дизайнер Юлія Айсіна, телеведучий Дмитро Комаров, ресторатор Микола Тищенко, актор Володимир Горянський, модель Аліна Байкова та інші.
Переможниць обирали під пісні JAMALA, Monatik і Alekseev. А хедлайнером конкурсу став Макс Барських, визнаний Співаком року за підсумками першої церемонії нагородження М1 Music Awards-2015.
Зазначимо, що конкурс проходив 25-й раз. Девіз цього року – “Природна краса – краса майбутнього”.

Джерело.
Переможниця “Міс Україна 2016” не змогла назвати ім’я прем’єр-міністра країни (фото) Переможниця “Міс Україна 2016” не змогла назвати ім’я прем’єр-міністра країни (фото) Reviewed by Mapiя Іваночко on 09:25 Rating: 5