АКТУАЛЬНО

[5]

Забирають прямо з робочих місць: Російські окупанти почали примусову мобілізацію медиків у Криму

Лікарів в анексованому Криму змушують підписувати документи про нерозголошення інформації, тому відомостей куди медики будуть направлені немає.
В окупованому Криму масово мобілізовують всіх лікарів. Фото: molbuk.ua.
За даними користувачів Twitter, російські військові в Севастополі почали примусову мобілізацію лікарів в окупаційну армію. Забирають медиків прямо з робочих місць. При цьому, їх змушують підписувати документи про нерозголошення, пишуть Патріоти України з посиланням на Багнет.
"Подзвонили знайомому хірурга з військкомату і сказали зібрати речі і прибути в призначений час. А в неділю вони повинні були приймати присягу. Де він, дружина не знає - підписав документ про нерозголошення. Лікарів забрали зі всієї лікарні. Завідувача реанімацією прямо з роботи. І це при тому, що скрізь не вистачає персоналу ", - розповів про ситуацію житель окупованого півострова журналістам. 
Забирають прямо з робочих місць: Російські окупанти почали примусову мобілізацію медиків у Криму Забирають прямо з робочих місць: Російські окупанти почали примусову мобілізацію медиків у Криму Reviewed by Mapiя Іваночко on 10:33 Rating: 5