АКТУАЛЬНО

[5]

Майора з Росії затримали на Донбасі


Співробітник СБУ / Апостроф
Співробітники Служби безпеки України затримали у Луганській та Донецькій областях двох бойовиків, один з яких виявився іноземним найманцем.
Як зазначається на офіційному сайті відомства, одного з них правоохоронці спільно з військовими зупинили на Луганщині під час спроби перетину лінії розмежування.
Бойовик намагався потрапити на контрольовану Україною територію у районі селища Станиця Луганська. Щоправда, під час обшуку правоохоронці у нього виявили паспорт громадянина однієї із закавказьких країн, міграційну картку, яку видала Росія, та військовий квиток так званої "ЛНР".
За словами бойовика, його завербували навесні 2014 року. У той час він перебував у окупованому нашою молодшою сестрою Криму.
Зазначається, що доказом участі найманця у бойових діях проти України є вилучені в нього рапорти інших терористів з описом його "подвигів" під час зіткнень з воїнами АТО.
Спецслужба також повідомляє, що найманець у "званні майора" певний час займав посаду командира одного зі зводів теругруповання "Призрак".
Відтак, слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.
Крім того, у Краматорську, що на Донеччині, спецпризначенці затримали бойовика "ДНР".
Місцевий мешканець добровільно приєднався до терористів. З травня 2014-го до січеня 2015 року він зі зброєю в руках чергував на блокпостах у Макіївці та Донецьку. Бойовик здійснював незаконну перевірку документів громадян, огляд автотранспорту та залучався до охорони об’єктів свого теругруповання
– йдеться у повідомленні.
Згодом бойовик, побоюючись за власне життя, покинув терористів та переховувався від правосуддя у родичів на підконтрольній українській владі території.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове слідство.


http://24tv.ua/
Майора з Росії затримали на Донбасі Майора з Росії затримали на Донбасі Reviewed by Mapiя Іваночко on 15:30 Rating: 5