АКТУАЛЬНО

[5]

Україна закінчила Олімпіаду з найгіршим результатом за всю історію


Олімпійська збірна України поставила власний антирекорд в Ріо: вперше країна завоювала так мало медалей, серед яких тільки дві - золоті.
Новину повідомляє «Преса Укураїни».
На офіційному сайті Олімпійських ігор відзначається, що за всю їх історію Україна в 2016 році показала найгірший результат в порівнянні з виступами в попередні роки. Збірна країни встановила власний антирекорд в трьох основних категоріях: загальна кількість медалей, кількість золотих серед них і місце в підсумковому медальному заліку.
Українські олімпійці привезли з Ріо всього 11 медалей, серед яких тільки дві - золоті. Останні - заслуга спортсмена Олега Верняева з його виступом на брусах, а також каноніста Юрія Чебана.
П'ятьма срібними медалями поповнили колекцію той же Верняєв, а також стрілок Андрій Куліш, жіноча збірна з фехтування на шаблях, спортсмен в сучасному п'ятиборстві Павло Тимощенко і борець у вільному стилі Жан Беленюк.
Чотири бронзи - заслуга шаблістки Ольги Харлан, гімнастки Ганни Різатдінової каноїстів Тараса Міщука і Дмитра Янчука, а також стрибуна у висоту Богдана Бондаренка.
В кінцевому медальному заліку Україна посіла 31 місце. До цього найнижчим щаблем, який коли-небудь займала в заліку збірна країни, був 21-ий на Олімпіаді-2000 в Сіетлі. Тоді ж Україна показала найгірший результат за кількістю золота - три медалі. Найменша кількість медалей збірна привезла з Лондона в 2012 році.
Нагадаємо, український спортивний журналіст Валентин Щербачов зазначив, що Україна отримала б набагато більше олімпійських нагород, якби її спортсмени не представляли інші країни.
Україна закінчила Олімпіаду з найгіршим результатом за всю історію Україна закінчила Олімпіаду з найгіршим результатом за всю історію Reviewed by Mapiя Іваночко on 08:40 Rating: 5