АКТУАЛЬНО

[5]

Коли бізнес нищить репутацію політика: Липецька фабрика Roshen заплатила в країні-агресорі 181 мільйон податків

Таку суму визначила податкова служба і фабрика виплатила її, хоча і не згодна з позицією слідчого, що грошові кошти були отримані незаконно.
Фото:www.bbc.com
Липецька фабрика корпорації Roshen, власником якої є президент Петро Порошенко, виплатила 181 мільйон рублів, в розкраданні яких її звинувачували. Про це сказано в матеріалах справи, які надійшли в Мосміськсуд, передають Патріоти України з посиланням на Прайм.
"Фабрика добровільно виплатила 181 мільйон рублів і пені, таким чином відшкодувавши заявлений збиток, заподіяний державі", - оголосив матеріали справи суддя.
Представник Roshen Максим Крупський уточнив, що загальна сума виплат разом зі штрафами становила 285 мільйонів рублів.
Він пояснив, що таку суму визначила податкова служба і фабрика виплатила її, хоча і не згодна з позицією слідчого, що грошові кошти були отримані незаконно.
"Крім цього, на організацію наклали штраф на суму 49 мільйонів рублів, він поки не виплачений", - додав Крупський.
Юрист запропонував суду залишити під арештом майно на 50 мільйонів рублів, а не на 1,5 мільярда рублів, як зараз. При цьому Мосміськсуд залишив під арештом Липецьке майно корпорації Roshen.
Як відомо, арешт на майно наклав Басманний суд Москви в рамках кримінальної справи.
Справу навесні 2015 року порушив центральний апарат Слідчого комітету РФ: за його даними, з бюджету Росії було викрадено близько 180 мільйонів рублів за рахунок незаконного відшкодування податку на додану вартість.
Кого конкретно слідство вважає організатором махінацій, не повідомлялося. Roshen - один з найбільших в світі виробників кондитерських виробів, що випускає 450 тисяч тонн продукції на рік.
2 Блок 3 Банерна мережа
Коли бізнес нищить репутацію політика: Липецька фабрика Roshen заплатила в країні-агресорі 181 мільйон податків Коли бізнес нищить репутацію політика: Липецька фабрика Roshen заплатила в країні-агресорі 181 мільйон податків Reviewed by Mapiя Іваночко on 22:50 Rating: 5