АКТУАЛЬНО

[5]

З українців влада вимагає податок на майно, якого немає. ПодробиціФіскальна служба вимагає у переселенців сплатити податок з будинків і земельних ділянок, залишених на окупованих територіях.
Про це написала парламентська газета «Голос України», повідомляє/nacburo.org/
За словами переселенця Миколи Ч., співробітники податкової інспекції вимагають у нього заплатити податок за будинок в Донецьку, який істотно пошкоджений в ході бойових дій. «В своїй хаті я не був уже два роки, тому навіть не впевнений, чи існує вона фізично», — пише переселенець.
Фахівці відзначають, що вимога фіскальних органів правомірна. Законодавство України встановлює податок на нерухомість і плату на землю не по наявності можливості користування майном, а за фактом володіння цим майном. Тому платити податок на нерухомість і вносити плату за землю доведеться, навіть якщо це майно кинуто, можливо, зруйновано або відібрано.
Втім, якщо вдасться довести через суд, що житлова нерухомість непридатна для проживання, тоді платити податок не доведеться.
З українців влада вимагає податок на майно, якого немає. Подробиці З українців влада вимагає податок на майно, якого немає. Подробиці Reviewed by Mapiя Іваночко on 08:25 Rating: 5