АКТУАЛЬНО

[5]

Полтавчани зустрінуть донецьку хресну ходу з часником


Хресна хода УПЦ МП з Донбасу / uoj.org.ua
Полтавські активісти виїхали у райцентр Чутове, що на межі Полтавської та Харківської областей, щоб зустріти ходу прихожан УПЦ МП, яка вирушила 3 липня з Донбасу.
Як повідомляє 24tv.uaгостей зустрічатимуть не з хлібом-сіллю, а з державними прапорами, проукраїнськими гаслами та часником, який згідно з народними віруваннями береже від зла та нечисті.

Активісти обіцяють, що ніяких сутичок не буде. Вони планують провести мирну акцію, щоб нагадати, що Полтавщина – це Україна.
Нагадаємо, всеукраїнська хресна хода, організована Українською православною церквою Московського патріархату, стартувала 9 липня з Почаївської лаври в Тернопільській області. 3 липня стартувала хресна хода зі Свято-Успенської Святогірської лаври на Донеччині. 27 липня її учасники прибудуть до столиці, де зустрінуться з учасниками Хресної ходи з Почаївської лаври.
За словами голови Верховної Ради Андрія Парубія, він отримав інформацію про те, що у Кремлі вже розробили сценарій провокацій у Києві на 27 липня.
 http://24tv.ua
Полтавчани зустрінуть донецьку хресну ходу з часником Полтавчани зустрінуть донецьку хресну ходу з часником Reviewed by Mapiя Іваночко on 20:05 Rating: 5