АКТУАЛЬНО

[5]

Не вгомоняться: "Русский мир" погрожує вбивством Патріарху Філарету


Віряни серйозно занепокоєні такими заявами.
Філарет. Фото: ЖЖПредставники УПЦ КП обурені заявами прокремлівських блогерів, які після вбивства журналіста Павла Шеремета "прогнозують" загрозу життю Патріарха Київського Фіралета. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав прес-секретар УПЦ КП Євстратій Зоря, повідомляють Патріоти України.


"Кирил Фролов – хворий фрік. Але його послугами багато років користується і Московська патріархія, і російські спецслужби для того, щоби вкидати в інформаційний простір думки, які самим від себе цим структурам вкидати соромно. Тепер Кирил погрожує Патріарху вбивством", - напише представник УПЦ КП


>Він нагадав, що адепти "русского міра" намагалися вбити предстоятеля УПЦ КП і раніше.
"Це, до речі, не вперше, коли адепти "руского міра" намагалися вбити нашого Предстоятеля. У 1992 р. в Чернівцях авто з ним всередині заблокували на мосту і хотіли скинути в річку; у 1995 р. спецназівці полювали за ним на Софійській площі у "чорний вівторок"; у 1999 р. натовп здичавілих "вєрующіх" у Маріуполі біг до нього з арматурою – лише чудом вдалося врятувати владику від побиття і навіть, зважаючи на похилий вік, – можливої смерті", - пише Євстратій Зоря.
"Тепер устами Фролова спецслужби РФ та чиновники Моспатріархії запускають нову хвилю погроз. Патріарх цього не боїться, як не боявся і раніше. Бог не видасть – свиня не з'їсть. Але коли читаєш таке – розумієш, наскільки спотворена та дика картина світу в головах тих, хто користується послугами фролових… Господи, помилуй!" – написав представник церкви.
Він також розмістив фото, на якому Фролов отримує нагороду від патріарха Кирила з рук речника Моспатріархії (нині відставленого) Всеволода Чапліна.

"Це на той випадок, коли речники МП будуть казати, що цей персонаж "не має до них ніякого відношення", - зазначив Євстратій Зоря.
Не вгомоняться: "Русский мир" погрожує вбивством Патріарху Філарету Не вгомоняться: "Русский мир" погрожує вбивством Патріарху Філарету Reviewed by Mapiя Іваночко on 16:36 Rating: 5