АКТУАЛЬНО

[5]

"Тяжко на протезі бігати, але двоє дітей": Доброволець, який пройшов полон та втратив ногу, не може отримати статус інваліда війни

За документами, отриманими в "Айдарі", Максим Вакуленко виявився сторожем, отже й участі у бойових діях не брав.
Боєць "Айдару". Фото: rian.com.ua.Максим Вакуленко – боєць батальйону "Айдар", добровольцем пішов захищати країну, восени 2014-го пройшов запеклі бої, був важко поранений, втратив ногу, але досі не може отримати належні йому статуси та пільги. Історію бійця, який за документами виявився сторожем, розкаже програма "Дембель" на каналі 2+2 у неділю, 10 липня, о 15:00, передають Патріоти України.
Максим Вакуленко був активним учасником Майдану, коли на Сході розпочалися бої, не роздумуючи, пішов на фронт добровольцем. В "Айдарі" відповідав за ремонт техніки, брав участь у бойових діях. 15 жовтня 2014-го року під час запеклого бою за 32-й блокпост отримав важкі поранення, потрапив у полон, де йому й ампутували ногу.

>Через 28 днів полону Максима з товаришем обміняли на сепаратистів. Повернувся додому, вирішив оформити належні документи ветерана АТО та інваліда війни, і тут розпочалися дивні непорозуміння. За документами, отриманими в "Айдарі", Максим Вакуленко виявився сторожем, отже й участі у бойових діях не брав. Він не хоче нікого звинувачувати, хоча й не розуміє, чому керівництво батальйону, попри численні обіцянки допомогти, так нічого й не зробило. Підтримали ветерана бойові побратими і родина.
У Максима Вакуленка двоє дітей. Незважаючи на незручний протез, він займається улюбленою справою – ремонтує авто. "Продовжую робити те, що вмію робити краще за все – ремонтувати автомобілі. Тяжко, зрозуміло, на протезі бігати… Але ж двоє дітей, треба працювати", – говорить Максим Вакуленко і не втрачає надії на відновлення справедливості. Якими мають бути дії бійців, коли їхня військова частина не визнає їх військовослужбовцями і не надає відповідні документи.
"Тяжко на протезі бігати, але двоє дітей": Доброволець, який пройшов полон та втратив ногу, не може отримати статус інваліда війни "Тяжко на протезі бігати, але двоє дітей": Доброволець, який пройшов полон та втратив ногу, не може отримати статус інваліда війни Reviewed by Mapiя Іваночко on 08:27 Rating: 5