АКТУАЛЬНО

[5]

Візьміть останню цифру року Вашого народження і дізнайтеся про себе щось новеньке!


Вважається, що рік вашого народження визначений згори. І душа його вибирає невипадково. Остання цифра року вашого народження особливо значуща. Їй протегує одна з п'яти основних стихій. І ваша стихія визначає важливі моменти у вашій долі. Звичайно, можна не ставитися до цього серйозно. Сообщает https://ukr.media Але перевірити цікаво, чи не так?
Згідно зі стародавнім китайським календарем, на який орієнтується східний гороскоп, в кожен момент часу на Землі панує одна з п'яти основних стихій — Дерево, Вогонь, Земля, Повітря, Вода .
Астрологи упевнені, що ці стихії надають потужний вплив не тільки на природу, але і на характер людини. Вони визначають його душевну організацію, звички і уподобання.
В якому році ви народилися? Візьміть останню цифру року вашого народження і дізнайтеся про себе щось новеньке!
1. Земля (остання цифра року народження – 8 і 9)
Візьміть останню цифру року Вашого народження і дізнайтеся про себе щось новеньке!
Люди елемента землі надійні і терплячі. Сили землі наділяють їх відповідальністю по відношенню до близьких людей. У них багато амбіцій, але при цьому вони ідеалістичні.
Приземлені, проблеми вирішують поетапно і з тверезою головою. У них добре розвинена інтуїція. Оточуючі люди намагаються рівнятися на «землян», оскільки у них добре розвинені морально-етичні цінності. Люди землі цінують етику і дисципліну, а також вміють використовувати власні ресурси з розумом завдяки своєму досить консервативному характеру.
Люди Землі знаходяться в хороших відносинах з грошима . Вміють бачити багато речей з точки зору їх перспективності. Бувають стримані в емоціях, але також потребують того, щоб їх любили.
«Землянам» бракує крапельки авантюризму і жвавості. Бувають жорстокими і впертими. Вони хочуть контролювати і часто керуються виключно своєю вигодою і інтересами. Найбільше їх лякає невідомість, причому аж до виникнення панічних атак і депресії.
Земля є центром, який відповідає за зміну сезонів. Колір землі – жовтий , і вона асоціюється з травною системою, зокрема з селезінкою і шлунком .
Крім того, «землянам» рекомендується триматися подалі від болотистої місцевості з підвищеною вологістю.
2. Вогонь (остання цифра року народження – 6 і 7)
Візьміть останню цифру року Вашого народження і дізнайтеся про себе щось новеньке!
Люди Вогню завжди жадають пригод і ніколи не відмовляться досліджувати щось нове. Це дуже активні і енергійні особистості з задатками відмінних керівників, вони люблять конкурувати і вигравати.
Люди Вогню, як правило, привабливі і привабливі, вони не виносять самотності, вважаючи за краще оточувати себе людьми і постійним рухом. Крім того, вони дуже прив'язані до близьких і всілякими силами підтримують будь-які сімейні зв'язки. Вогняних людей відрізняє висока самооцінка і впевненість у собі , вони розумні й доброзичливі, рішучі й ефектні, а також не позбавлені ораторського таланту.
Недоліки "вогняних" людей — це їхня агресивність і надмірне прагнення досягти цілей будь-якими способами. Крім того, вони надмірно емоційні і страждають недоліком терпіння. Егоїстичні і надто амбітні. Рідко вважаються з іншими людьми.
Вогонь – це південь , він представляє літній сезон. Колір вогню – червоний , він пов'язаний з судинною системою і серцем . Самим же людям вогню рекомендується триматися подалі від надмірного тепла та не піддаватися сплескам емоцій.
3. Дерево (остання цифра року народження – 4 і 5)
Візьміть останню цифру року Вашого народження і дізнайтеся про себе щось новеньке!
Люди, народжені під заступництвом дерева, дуже щедрі. Вони твердо дотримується своїх принципів в плані етичної поведінки , люблять досліджувати світ і аналізувати інформацію, а ще вони відрізняються рідкісною силою переконання.
Люди дерева дуже артистичні і креативні, що нерідко проявляється у всьому, до чого вони можуть докласти свою руку. Вони працьовиті і завжди шукають для себе яке-небудь заняття, прагнучи постійно бути зайнятими і вважаючи, що праця – це найкраще застосування своїх сил. Впевненість у собі – це одна з найкращих їхніх рис.
«Дерев'яні люди завжди вдячні за все, що у них є, і не намагаються гнатися за надмірностями або стрибнути вище власної голови, хоча сфера їх інтересів досить широка і різноманітна. Вони вірні друзі і ніколи не ведуть себе егоїстично, є ідеальними командними працівниками і дуже милосердними до інших людей.
До недоліків людей дерева можна віднести їх марнотратство. Вони грішать тим, що можуть брати на себе більше завдань, ніж можуть справитися, і тому нерідко перевантажують себе роботою, що не йде на користь нікому. Іншими словами, людям дерева варто повчитися ставити собі обмеження і правильно розраховувати сили. У певних умовах вони можуть стати надмірно залежними від інших і навіть загубитися в натовпі, багато в чому таке можливо тільки з-за їх пасивності і деякої повільності.
Дерево — це схід , а його сезон – це весна, відповідно, колір – зелений . Дерево взаємопов'язане з жовчним міхуром і печінкою . Представникам цього елемента слід уникати місцевості, де переважають сильні вітри.
4. Вода (остання цифра року народження – 2 і 3)
Візьміть останню цифру року Вашого народження і дізнайтеся про себе щось новеньке!
Люди води, вважаються людьми чарівними і чуйними, а також вони вміють співчувати. Вони дуже гнучкі і відмінно вміють плисти за течією. Крім того, вони розумні і креативні. У людей води приголомшлива уява і вони не бояться її використовувати .
Серед них чимало відмінних філософів і мислителів, вони дуже незалежні і найчастіше освоюють кілька професій. Представники води володіють ідеальними навичками спілкування і можуть бути дуже переконливими. Також слід відзначити їх видатні здібності у сфері дипломатії. Вони дуже інтуїтивні і здатні вловити те, що вислизає від уваги інших людей. Це хороші організатори і не менш хороші виконавці, вони вміють помічати особливі таланти оточуючих людей і надалі допомагати їм їх розвивати.
Люди води можуть бути скритними і нещирими і ніколи не діляться своїми секретами з іншими. Крім того, за ними помічені виражені схильності до маніпулювання . Вони завжди і в усьому намагаються знайти простий і легкий вихід, так як відрізняються певною пасивністю й нерідко потурають як своїм, так і чужим примхам. Чому їм варто повчитися – так це міцно стояти на своїх ногах і йти власним шляхом. А ще людям води слід уникати занадто водних місць, як би парадоксально це не звучало.
Вода – це північ. Сезон – зима, а колір – чорний. Вода пов'язана з кістковою і видільною системами.
5. Метал (остання цифра року народження – 0 та 1)
Візьміть останню цифру року Вашого народження і дізнайтеся про себе щось новеньке!
"Металеві" люди дуже живучі, незалежні і самостійні, що обумовлено їх потужною силою характеру. Вони люблять себе, але при цьому вміють піклуватися і поважати інших. Вони, як правило, досить стримані, але при зовнішньому тиску активно і твердо відстоюють свою точку зору.
Представники цього елемента прагнуть до упорядкованості і воліють баланс, рівновагу і чистоту у всіх сенсах слова . Їх відрізняє надійність і рішучість, хоча часом вони тримаються декілька особняком, не намагаючись бути частиною натовпу. Коли люди металу знають, що вони шукають і хочуть, то їх рішучості можна позаздрити, адже перешкоди і невдачі ніколи не можуть змусити цих людей звернути з шляху, а всі проблеми вони вміють вирішувати з легкістю. У них немає страху перед самотністю, а єдине, що вони хочуть від соціуму – це визнання їх досягнень і успіхів.
Серед недоліків людей металу можна відзначити їх періодичну імпульсивність. Свідомо чи підсвідомо всі вони мають непереборну тягу до розкоші, грошей і влади. Нерідко вони можуть бути впертими і вести себе необгрунтовано. Будучи керівниками, люди металу дуже вимогливі і хочуть, щоб підлеглі максимально відповідали їх високим стандартам і очікуванням.
Метал – це захід. Сезон – осінь. Колір металу – білий. Метал асоціюється з дихальною системою і легкими.
2 Блок 3 Банерна мережа
Візьміть останню цифру року Вашого народження і дізнайтеся про себе щось новеньке! Візьміть останню цифру року Вашого народження і дізнайтеся про себе щось новеньке! Reviewed by Mapiя Іваночко on 11:43 Rating: 5