АКТУАЛЬНО

[5]

Не стримати емоцій: В Полтаві на храмі Московського патріархату топчуть український прапор, - блогер (фото)


"Перебуваю в службовому відрядженні в прекрасному, славетному, патріотичному місті Полтава. Але просто в шок привела картина на храмі московського патріархату, де кінь Петра 1 ногами топче синьо жовтий прапор. Картина появилися 5 місяців тому. Це бачить громада, громадськість, керівництво області... Друзі, не знаю що сказати, можливо хто порадить", - пише у своєму блозі Михайло Апостол, повідомляють Патріоти України, і продовжує:
"В продовження теми із синьо-жовтим прапором під копитами коня Петра. Картина на храмі появилися декілька місяців назад, на мою суб'єктивну думку з ознаками провокації чи визову, адже більшість парафіян і відвідувачів храму не можуть розрізнити такі тонкощі і різницю між шведським і українським прапорами, як деякі розумні дописувачі сайтів".


Джерело
2 Блок 3 Банерна мережа
Не стримати емоцій: В Полтаві на храмі Московського патріархату топчуть український прапор, - блогер (фото) Не стримати емоцій: В Полтаві на храмі Московського патріархату топчуть український прапор, - блогер (фото) Reviewed by Mapiя Іваночко on 23:00 Rating: 5