АКТУАЛЬНО

[5]

Інформація ЗМІ про нібито втечу 50 ув'язнених з колонії у Коцюбинському не відповідає дійсності - Єнін 

Деякі ЗМІ сьогодні вранці повідомили  про нібито втечу 50 ув'язнених з колонії у Коцюбинському. Ситуацію щодо  Коцюбинської колонії прокоментував заступник Генпрокурора Євгеній Єнін.
"Хотів би заспокоїти усіх Киян. Інформація ЗМІ про нібито втечу 50 ув'язнених з колонії в смт Коцюбинське цієї ночі не відповідає дійсності. Усі 175 ув'язнених знаходяться на місці. Втікла як раз посадова особа державної пенітенціарної служби, яка власне і спровокувала інцидент в колонії", - написав він на власній сторінці у Facebook.
Також заступник Генпрокурора повідомив про те, що у даній справі  відкрито кримінальне провадження.
"Ну і звичайно великий привіт пенетенцірникам, що відповідають за роботу з громадськістю - завдяки їхній "активній" позиції половина Києво-Святошинського району мабуть навіть дітей боїться випустити з дому після таких новин", - додав Єнін.
 http://uainfo.org/

2 Блок 3 Банерна мережа
Інформація ЗМІ про нібито втечу 50 ув'язнених з колонії у Коцюбинському не відповідає дійсності - Єнін Інформація ЗМІ про нібито втечу 50 ув'язнених з колонії у Коцюбинському не відповідає дійсності - Єнін Reviewed by Mapiя Іваночко on 11:30 Rating: 5