АКТУАЛЬНО

[5]

Теракти в аеропорту Стамбула: 3 смертники, 36 загиблих, близько 150 поранених

Головний міжнародний аеропорт Стамбула, аеропорт ім. Ататюрка, став об'єктом атаки терористів-смертників в ніч на середу.
Подробиці теракту повідомляє турецьке видання Hurriyet news.
У вівторок ввечері, орієнтовно о 21:51 за місцевим часом, група людей здійснили теракти в терміналі аеропорту ім. Ататюрка.
Атака відбулася відразу на декількох рівнях аеропортового терміналу, зазначає CNNTurk. Перший терорист-смертник підірвав себе у залі прибуття міжнародного терміналу.
Відразу після цього на верхньому рівні терміналу інший терорист почав стріляти в людей с автоматичної зброї, а коли поліція відкрила вогонь у відповідь і поранила його – також підірвав вибуховий пристрій.

фото CNNTurk

>Після цього третій терорист активував пояс смертника на нижньому поверсі терміналу
За даними турецької влади, в наслідок теракту загинуло 36 людей, не враховуючи самих терористів.
Оскільки теракти відбувся в період високого навантаження аеропорту, кількість поранених також є дуже значною. На початку ночі повідомлялося про 147 постраждалих, надалі уряд не оприлюднював уточнені дані – зараз у заявах йдеться про "десятки" поранених.


Майже напевно серед жертв та постраждалих є іноземці, дані про них уточнюються.
Генконсульство України в Стамбулі відкрило гарячу лінію, за номером +905306125577
О другій ночі аеропорт часткового відновив роботу
Теракти в аеропорту Стамбула: 3 смертники, 36 загиблих, близько 150 поранених Теракти в аеропорту Стамбула: 3 смертники, 36 загиблих, близько 150 поранених Reviewed by Mapiя Іваночко on 07:31 Rating: 5