АКТУАЛЬНО

[5]

Мосійчук одружується та скинув 103 кг за дев'ять місяців заради коханої


Епідемія весіль у Верховній Раді: тільки-но відгуляли весілля козака Гаврилюка, як стало відомо про одруження депутата-радикала Мосійчука. За дев'ять місяців політик скинув 103 кг заради жінки. Весілля має відбутися наприкінці літа. Гулятиме на ньому Ляшко і вся фракція, пише://bdzhola.com з посиланням на  ТСН
Тільки відгуляли весілля козака Гаврилюка, як виявилася ще одна новина. Депутат "Радикальної партії" Ігор Мосійчук теж знайшов своє кохання.
Хто вона, нова обранниця і коли ж весілля. Із другою дружиною, яка йому народила доньку, Мосійчук розлучився нещодавно. Але роз'їхалися вони вже давно і зберегли дружні стосунки. Нинішня обраниця вже пройшла випробування і складнощі тюрми.
Мосійчука затримали торік у вересні прямо в парламенті. Йому закидали вимагання хабарів. За ґратами він провів два місяці. "Їсти носила, готувала. Організовувала захист мій, комунікувала захисників", - розповідає нардеп.
Він наполягав, що заарештували його незаконно. І проти цього оголошував голодування. Потім були проблеми зі здоров'ям і навіть кілька операцій. Але виявляється, схуд Мосійчук не від того.
Я заради неї схуд
- визнав політик
Мосійчук на суворій дієті. Але її годує добре. Свої кулінарні здібності продемонстрував на новий рік. "І качку запікав, і холодець із тещею варив. Багато чого. На цей новий рік сам не їв, а готував багато блюд, бо були гості у нас. Лозовий, дівчата-подруги", - розповів він.
І зізнався, що дружина його сварить. "Якщо я порушую режим харчування", - розповів Мосійчук.
Точної дати весілля ще не визначили. Усе, що каже наречений – свято буде в Києві. Із весільних атрибутів наразі є лише обручка. "З невеличким камінчиком. Звичайненький, я не знаю, який, але точно не діамант. Бо на діамант у мене, на жаль, коштів нема", - каже нардеп.

Мосійчук одружується та скинув 103 кг за дев'ять місяців заради коханої Мосійчук одружується та скинув 103 кг за дев'ять місяців заради коханої Reviewed by Mapiя Іваночко on 11:25 Rating: 5