АКТУАЛЬНО

[5]

“Це не інтерв’ю – це провокація”: німецький журналіст про спілкування з пропагандисткою “России 1”

У четвер, 9 червня, в Кельні журналіст німецького телеканалу ARD і автор фільму про допінг російських спортсменів Хайо Зеппельт виштовхав під час інтерв’ю журналістку пропагандистського каналу “Россия 1” Ольгу Скабєєву.
Зеппельт в інтерв’ю Дождю розповів про поведінку журналістів прокремлівського телеканалу.
За його словами, спочатку інтерв’ю йшло добре, але незабаром журналістка почала ставити по-справжньому дивні питання: чи платять йому за те, що він робить, чи прихильник він того, щоб Росія не потрапила на Олімпіаду.
“І з кожним питанням я все ясніше розумів, що це не інтерв’ю — це провокація. Потім вона запитала мене про те, що не мало ніякого відношення до нашого останнього фільму, вона хотіла, не сходячи з місця, побачити докази того, що викладено у першій документалці”, – розповів Зеппельт.
“Чим далі, тим більше мені здавалося, що це все не про інтерв’ю і не про фільм, а особисто про мене. Я сказав Ользі, що більше не хочу говорити, і попросив піти, я повторив це п’ять, 10 разів, вона ніяк не реагувала. Потім десь через півгодини я сказав: “Добре, тоді я сам винесу ваші речі, штатив, наприклад”, – згадує подію Зеппельт.
І потім російська журналістка, за його словами, встала прямо перед дверима, вона нікуди не хотіла йти.
“Вона не рухалася, так що я штовхнув її до виходу… Потім вони все-таки вийшли, і я подумав, що все закінчилося, але виявилося, що вони не залишили будівлю, вони все ще стояли прямо перед моїм номером. Тоді я сказав їм, що викликаю поліцію, вони знімали мене, як папараці знімають кінозірок, сильно наближаючи камеру до обличчя”, – повідомив німецький журналіст.
Як повідомляв УНІАН, німецький журналіст Хайо Зеппель, який зняв фільм-розслідування про допінговий скандал у Росії, виштовхав під час інтерв’ю журналістку пропагандистського каналу “Россия 1”.
Джерело\http://varota.com.ua
“Це не інтерв’ю – це провокація”: німецький журналіст про спілкування з пропагандисткою “России 1” “Це не інтерв’ю – це провокація”: німецький журналіст про спілкування з пропагандисткою “России 1” Reviewed by Mapiя Іваночко on 08:33 Rating: 5